Historia Frenchmarket rozpoczyna się pomiędzy Francją i Warszawą.

Winiarnia Les Secrets du Vin pasjonując się nie tylko winami, ale też jedzeniem postanowiła uruchomić stronę internetową z wysokiej jakości francuskimi produktami. Celem tego przedsięwzięcia jest dostarczenie najlepszych i najświeższych smaków Francji do Warszawy i jej okolic.

Frenchmarket działa w prosty sposób: zamawiasz produkty z naszej strony pomiędzy poniedziałkiem a niedzielą. Twoje zamówienie jest na miejscu w czwartek w następnym tygodniu, w tym samym dniu odbierasz je w Les Secrets Du Vin od godziny 17:00 lub dostarczamy je na terenie Warszawy i jej okolic.

Produkty są kupowane we wtorki na targu Rungis i wysyłane do Polski poprzez naszego przewoźnika. Docierają do Warszawy w każdy czwartek rano. Przez cały ten czas system automatycznie rejestruje niskie temperatury, odpowiednie do przechowywania żywności. Dlatego nawet w przypadku delikatnych produktów, takich jak ryby i ostrygi, świeżość jest absolutnie gwarantowana.

Artykuły z targu Rungis prezentują najwyższą jakość i świeżość, często pochodzą od małych producentów z różnych regionów Francji. 

Rungis, jako sprzedawca hurtowy oferuje często produkty w większych ilościach. Artykuły dostępne w naszym sklepie są w najmniejszych możliwych do kupienia ilościach. Aby ułatwić zakupy niektóre z nich postanowiliśmy sprzedawać w systemie zakupów grupowych. Dokładny opis koncepcji znajduje się w zakładce Zakupy Grupowe : http://frenchmarket.pl/pl/content/8-koncepcja

Nasz slogan? Wszystko co można kupić w markecie Rungis, możemy dostarczyć dla Ciebie do Warszawy! Nie wahaj się także skontaktować z nami, jeśli interesuje cię jakiś konkretny produkt, którego nie ma w katalogu. Postaramy się zrealizować nawet najbardziej oryginalne prośby!

Zamawiaj od poniedziałku do niedzieli, ciesz się swoimi zakupami w następny czwartek!

Witaj w Frenchmarket i ….  Bon appétit !!