O NAS

Marta i Marc Torres – to my tworzymy prezentupominek.pl i www.frenchmarket.pl

Marc jest sommelierem z zawodu i z zamiłowania, od dziecka zna świat i kultura win. Pochodzi z rodziny winiarskiej z południa Francji z regionu Rousillon. Mieszka w Warszawie od 8 lat starając się rozpowszechnić tę niezwykłą kulturę wina i otworzyć bogaty i jedyny w s...

Marta i Marc Torres – to my tworzymy prezentupominek.pl i www.frenchmarket.pl

Marc jest sommelierem z zawodu i z zamiłowania, od dziecka zna świat i kultura win. Pochodzi z rodziny winiarskiej z południa Francji z regionu Rousillon. Mieszka w Warszawie od 8 lat starając się rozpowszechnić tę niezwykłą kulturę wina i otworzyć bogaty i jedyny w swoim rodzaju świat win.

Marta Torres towarzyszy Marcowi w tej misji. Jest kulturoznawcą i nauczycielem języka hiszpańskiego. Pasją do win zaraził ją Marc.

Pomysł na istnienie kompleksowych usług przygotowywania upominkowych zestawów zrodził się na początku naszej pracy z importem win do Polski. Klienci byli zawsze zadowoleni z win, ale często pytali o coś więcej do zestawów prezentowych – przysmaki francuskie i z innych krajów śródziemnomorskich czy winiarskich. Zaczeliśmy więc poszukiwania wysokiej jakości produktów delikatesowych, które idealnie by pasowały do naszego wyboru win. W końcu udało nam się wybrać najlepsze i najbardziej reprezentacyjne przysmaki. Każdy produkt degustujemy osobiście!

Więcej

O NAS Nie ma żadnych produktów