Kosmetyki Nie ma żadnych produktów

Podkategorie

 • Prowansja - Prouvenco

  Prowansja  bogata jest w gatunki roślin o właściwościach pielęgnacyjnych, regenerujących i kojących. Rośliny te charakteryzują się nieskończoną paletę barw, zapachów i aromatów. Tymianek, rozmaryn, lawenda, róża, jaśmin, oliwa z oliwek ...

  Prouvenco oferuje gamę produktów  do pielęgnacji ciała jak najbliższą naturze. Kosmetyki Prouvenco zawierają wszystko co najlepsze w prowansalskim regionie: naturalne olejki, wyciągi z roślin, aromaty kwiatów. Przy tym są wolne od: parabenów, fenoksyetanolu, silikonu, a do ich produkcji nie używa się żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie są one testowane na zwierzętach.

  Celem Prouvenco jest dostarczenie ludziom szczęścia i dobrobytu poprzez naturalne kosmetyki.

 • Estremadura - La Chinata

  La Chinata to hiszpański producent oliwy z oliwek oraz kosmetyków na jej bazie. 

  Cywilizacje śródziemnomorskie już w Starożytności używały oliwy z oliwek nie tylko jako produktu spożywczego, ale też, jako lekarstwa i kosmetyku.

  Ze względu na substancje spowalniające procesy starzenia, substancje nawilżające oraz antyoksydanty  oliwa z oliwek staje się ona produktem idealnym do produkcji kosmetyków przeznaczonych do pielegnacji ciała, włosów, do pełnego dbania o każdy rodzaj skóry; suchej, wrażliwej czy popękanej. Posiada ona ogromne właściwości nawilżające, łagodzące i natłuszczajace. Poza tym koi podrażnioną, chemią domową czy zwykłym mydłem, skórę.

  La Chinata zebrała wszystkie doświadczenia w wykorzystywaniu oliwy z oliwek w kosmetyce i stworzyła linię kosmetyków na jej bazie.